THE REAL NEWS.

Vždy něco nového

Zahájení zemních prací na projektu Bleriot

V posledních týdnech jsme úpravami terénu započali práce na našem novém projektu Bleriot na Praze 9. Již brzy bude připraven také nový web a zahájen prodej bytů.

Dokončení akvizice projektu Bleriot

Navzdory létu, prázdninám a všeobecnému odpočinku jsme po několika měsících vyjednávání počátkem září dokončili akvizici nového rezidenčního projektu.

Stavební povolení pro projekt Truhlárna

Získali jsme pravomocné stavební povolení pro projekt Truhlárna. Výborně se nám tak začátek stavebních prací kryje s dokončením přípravy pozemku.

Stavební povolení pro projekt Milhouse

Získali jsme pravomocné stavební povolení pro polyfunkční dům Milhouse. Aktuálně probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele. Zahájení výstavby je naplánováno na jaro 2017.

Dokončení akvizice projektu Sakura

Úspěšně jsme dokončili akvizici nového polyfunkčního projektu Sakura, který přinese kombinaci moderní architektury a zeleně na každém balkonu či terase.

Změna adresy pražské kanceláře

Od 1. ledna 2016 nás najdete na nové adrese: River Business Centre, Strakonická 1199, 150 00 Praha 5.

Zahájení stavby projektu Barrandovská zahrada

Začátkem prosince jsme zahájili stavbu bytového domu Barrandovská zahrada. Projekt bude dokončen do 24 měsíců.

Dokončení akvizice projektu Barrandovská zahrada

Koupili jsme parcelu ve vilové zástavbě starého Barrandova a projekt bytového domu s pravomocným stavebním povolením. Díky velkorysému prostoru uprostřed zeleně dostane v našem komorním projektu každý z majitelů i vlastní kus zahrady.

Založení sesterské společnosti REALISM Construction

S ohledem na náš růst, nové příležitosti a na blížící se výstavbu některých našich projektů jsme se rozhodli založit stavební společnost REALISM Construction (dříve T.E Construction Management).