THE REAL ISM.

Nežijeme podle šablony
a nečekáme to ani od vás

o nás

Život je umění

Skutečný -ismus, The Real ISM, v našem mottu zosobňuje komplexní identitu, myšlenky a životní styl. Jako „ismy" jsou často označovány umělecké a filosofické směry. V našem pojetí jde o přístup, který způsobu bydlení přikládá mimořádný význam. Jde o umění vytvářet si domov. O umění žít.

Ať už se jedná o naše nejexkluzivnější projekty, nebo naopak o projekty většího rozsahu, dokonalý domov a spokojený život našich klientů je pro nás ten jediný a pravý -ismus.
Realitní -ismus. REALISM.

naše cesta

Výsledky více než slova

589

spokojených klientů

198tis. m²

podlažních ploch

2277

připravených bytových jednotek

Foto: BoysPlayNice

historie

Jedním krokem do minulosti, jedním krokem zpět

Náš příběh se začal psát v roce 2015, kdy vznikla developerská společnost Top.Estates (později zkráceno na T.E) Martina Hubingera a Petra Teplého. Začínali budovat portfolio s projekty čítajícími jednotky bytů, už tehdy ale bylo jejich cílem odlišit se od běžné produkce – nenabízet nemovitost, nýbrž domov. Společně zrealizovali projekty zahrnující přes 250 bytových jednotek.

Po čase se však jejich specifická vize o podobě firmy začala ubírat odlišným směrem. Cesty obou partnerů se tak nakonec rozešly. Petr Teplý založil novou firmu a vrátil se k prvotnímu názvu Top Estates. Martin Hubinger se stal jediným majitelem původní skupiny T.E a v únoru 2020 změnil její název na REALISM. Oba jsou nadále akcionáři v některých projektech, ale jejich rozvoj a strategické řízení jsou již pouze v gesci společnosti REALISM.

AKTUÁLNÍ projekty

První projekt je jenom jeden, ale ten druhý a třetí také.
Tyto jsou zatím poslední v řadě.


Bleriot

Architekti projektu:
machar & teichman

Projekt inspirovaný letectvím, s důrazem na detail zpracování i na vybrané nadstandardní vybavení.


Sakura

Architekti projektu:
Jestico + Whiles

Projekt představující další krok v budovaní našeho konceptu živého bydlení.


Truhlárna

Architekti projektu: Under-Construction Architects

Komorní projekt čtyř velkorysých rodinných domů v historické části pražského Břevnova.

KARIÉRA

Pravý -ismus je v lidech

Začínali jsme skromně, s malými rezidenčními projekty, ale s velkými plány do budoucnosti. Naše realizace jsou dílem kreativních osobností. Mluví jasně o našem nekompromisním zaměření na detail, který je ovšem zarámovaný nadhledem a nejvyšší hodnotou – prožitkem z bydlení. Užíváme si práci v oboru, kde každý den je jiný a každý projekt výjimečný. Na naše výsledky a sebe navzájem klademe vysoké nároky. Máme touhu neustále vylepšovat zažité postupy, zvyšovat laťku a nepřijímat status-quo. Bez výjimek dbáme na posilování týmového ducha, proto se vzájemně podporujeme, otevřeně komunikujeme a vítáme konstruktivní kritiku.

volná místa


Aktuálně otevřené pozice


Nenašli jste vhodnou příležitost?

Pošlete svůj životopis, pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu. Ve správný čas se Vám ozveme.