THE REAL ISM.

Nežijeme podle šablony
a nečekáme to ani od vás

o nás

Život je umění

Skutečný -ismus, The Real ISM, v našem mottu zosobňuje komplexní identitu, myšlenky a životní styl. Jako „ismy" jsou často označovány umělecké a filosofické směry. V našem pojetí jde o přístup, který způsobu bydlení přikládá mimořádný význam. Jde o umění vytvářet si domov. O umění žít.

Ať už se jedná o naše nejexkluzivnější projekty, nebo naopak o projekty většího rozsahu, dokonalý domov a spokojený život našich klientů je pro nás ten jediný a pravý -ismus.
Realitní -ismus. REALISM.

naše cesta

Výsledky více než slova

589

spokojených klientů

198tis. m²

podlažních ploch

2277

připravených bytových jednotek

Foto: BoysPlayNice

historie

Jedním krokem do minulosti, jedním krokem zpět

Náš příběh se začal psát v roce 2015, kdy vznikla developerská společnost Top.Estates (později zkráceno na T.E) Martina Hubingera a Petra Teplého. Začínali budovat portfolio s projekty čítajícími jednotky bytů, už tehdy ale bylo jejich cílem odlišit se od běžné produkce – nenabízet nemovitost, nýbrž domov. Společně zrealizovali projekty zahrnující přes 250 bytových jednotek.

Po čase se však jejich specifická vize o podobě firmy začala ubírat odlišným směrem. Cesty obou partnerů se tak nakonec rozešly. Petr Teplý založil novou firmu a vrátil se k prvotnímu názvu Top Estates. Martin Hubinger se stal jediným majitelem původní skupiny T.E a v únoru 2020 změnil její název na REALISM. Oba jsou nadále akcionáři v některých projektech, ale jejich rozvoj a strategické řízení jsou již pouze v gesci společnosti REALISM.

AKTUÁLNÍ projekty

První projekt je jenom jeden, ale ten druhý a třetí také.
Tyto jsou zatím poslední v řadě.


Bleriot

Architekti projektu:
machar & teichman

Projekt inspirovaný letectvím, s důrazem na detail zpracování i na vybrané nadstandardní vybavení.


Sakura

Architekti projektu:
Jestico + Whiles

Projekt představující další krok v budovaní našeho konceptu živého bydlení.


Truhlárna

Architekti projektu: Under-Construction Architects

Komorní projekt čtyř velkorysých rodinných domů v historické části pražského Břevnova.

KARIÉRA

Pravý -ismus je v lidech

Začínali jsme skromně, s malými rezidenčními projekty, ale s velkými plány do budoucnosti. Naše realizace jsou dílem kreativních osobností. Mluví jasně o našem nekompromisním zaměření na detail, který je ovšem zarámovaný nadhledem a nejvyšší hodnotou – prožitkem z bydlení. Užíváme si práci v oboru, kde každý den je jiný a každý projekt výjimečný. Na naše výsledky a sebe navzájem klademe vysoké nároky. Máme touhu neustále vylepšovat zažité postupy, zvyšovat laťku a nepřijímat status-quo. Bez výjimek dbáme na posilování týmového ducha, proto se vzájemně podporujeme, otevřeně komunikujeme a vítáme konstruktivní kritiku.

volná místa


Aktuálně otevřené pozice


Nenašli jste vhodnou příležitost?

Development manager, oddělení Developmentu

Pošlete svůj životopis, pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu. Ve správný čas se Vám ozveme.