Projekty

IRQ Funds v debatě Seznam Zpráv k hypotečnímu trhu

Zdeněk Tůma, spoluzakladatel partnerského fondu IRQ Funds a bývalý guvernér ČNB se účastnil debaty Seznam Zpráv. Diskutovala se budoucnost úvěrového trhu v Česku a zejména vliv očekávaného zlevnění hypoték.

Dokončení akvizice pozemku na Šumavě

Spolu s partnerským fondem IRQ jsme úspěšně dokončili další akvizici, se kterou navíc vykročíme do zcela nového segmentu rekreačních nemovitostí. Jedná se totiž o areál v samotném centru Národního parku Šumava.

Revitalizace Vnitrobloku v pražských Holešovicích

REALISM se podílí na revitalizaci společenského a kulturního areálu Vnitroblok, který se nachází mezi ulicemi Tusarova a Dělnická na Praze 7. Společně s vlastníkem usilovně pracujeme na budoucí vizi, aby mohl být zachován genius loci tohoto ikonického místa v dlouhodobém měřítku.

Dokončení akvizice pozemku na Praze 4

Úspěšně jsme dokončili akvizici pozemků v klidné části Prahy 4. Plánujeme zde vystavět bytové domy s tradičními sedlovými střechami, které dokonale navazují na okolní venkovskou zástavbu.

Dokončení akvizice pozemku v Českém Švýcarsku

Úspěšně jsme dokončili akvizici jedinečného pozemku. Nachází se na samém okraji národního parku České Švýcarsko. Na místě nyní připravujeme projekt několika velkorysých horských chalet.

Bleriot v magazínu Earch

Rozsáhlý článek o zdařilé architektuře bytových domů Bleriot, které jsme před třemi lety dokončili v pražských Kbelích, si můžete přečíst v prestižním oborovém magazínu Earch.