THE REAL NEWS.

Vždy něco nového

Stavební povolení pro projekt Truhlárna

Získali jsme pravomocné stavební povolení pro projekt Truhlárna. Výborně se nám tak začátek stavebních prací kryje s dokončením přípravy pozemku.

Stavební povolení pro projekt Milhouse

Získali jsme pravomocné stavební povolení pro polyfunkční dům Milhouse. Aktuálně probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele. Zahájení výstavby je naplánováno na jaro 2017.

Dokončení akvizice projektu Sakura

Úspěšně jsme dokončili akvizici nového polyfunkčního projektu Sakura, který přinese kombinaci moderní architektury a zeleně na každém balkonu či terase.

Změna adresy pražské kanceláře

Od 1. ledna 2016 nás najdete na nové adrese: River Business Centre, Strakonická 1199, 150 00 Praha 5.

Zahájení stavby projektu Barrandovská zahrada

Začátkem prosince jsme zahájili stavbu bytového domu Barrandovská zahrada. Projekt bude dokončen do 24 měsíců.

Dokončení akvizice projektu Barrandovská zahrada

Koupili jsme parcelu ve vilové zástavbě starého Barrandova a projekt bytového domu s pravomocným stavebním povolením. Díky velkorysému prostoru uprostřed zeleně dostane v našem komorním projektu každý z majitelů i vlastní kus zahrady.

Založení sesterské společnosti REALISM Construction

S ohledem na náš růst, nové příležitosti a na blížící se výstavbu některých našich projektů jsme se rozhodli založit stavební společnost REALISM Construction (dříve T.E Construction Management).

Nový polyfunkční projekt v Brně

Zahájili jsme práci na novém projektu v Brně. Na rozcestí ulic Mlýnská, Masná a Zvonařka, v lokalitě Brno-střed, vznikne na místě existující dočasné stavby nová polyfunkční budova.

Dokončení akvizice projektu Truhlárna

Po téměř pěti měsících vyjednávání jsme dokončili akvizici pozemků pro projekt Truhlárna. Komplex čtyř rodinných domů vyroste v památkově chráněné zóně na pražském Břevnově.