Projekty

Sakura mezi šesti nejlepšími stavbami světa

Sakura se dostala na finální shortlist prestižní architektonické soutěže WAN Awards 2017, Future Projects – Residential. Ve finále se utká s rezidencemi ze čtyř kontinentů.

Dokončení akvizice projektu Bleriot

Navzdory létu, prázdninám a všeobecnému odpočinku jsme po několika měsících vyjednávání počátkem září dokončili akvizici nového rezidenčního projektu.

Stavební povolení pro projekt Truhlárna

Získali jsme pravomocné stavební povolení pro projekt Truhlárna. Výborně se nám tak začátek stavebních prací kryje s dokončením přípravy pozemku.

Stavební povolení pro projekt Milhouse

Získali jsme pravomocné stavební povolení pro polyfunkční dům Milhouse. Aktuálně probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele. Zahájení výstavby je naplánováno na jaro 2017.

Dokončení akvizice projektu Sakura

Úspěšně jsme dokončili akvizici nového polyfunkčního projektu Sakura, který přinese kombinaci moderní architektury a zeleně na každém balkonu či terase.

Dokončení akvizice projektu Barrandovská zahrada

Koupili jsme parcelu ve vilové zástavbě starého Barrandova a projekt bytového domu s pravomocným stavebním povolením. Díky velkorysému prostoru uprostřed zeleně dostane v našem komorním projektu každý z majitelů i vlastní kus zahrady.